Ondrej “(DArk)_OnDro#1″ Dobias

moje foto

Ondrej Dobias

Dobrý deň prajem a ďakujem, že ste zavítali do mojho osobného kútika na stránke skupiny BOSS.

Narodil som sa v Považskej Bystrici, kde som študoval na Gymnáziu 8-ročnú triedu. Po maturite som sa rozhodol pokračovať v štúdiu na Fakulte Informačních Technologií, VUT Brno. Mal som možnosť pracovať ako Správca siete na Gymnáziu, neskôr som fungoval vo firme KPT ako “IŤák”. Po presťahovaní sa do Brna zo študijných dôvodov som sa zamestnal u firmy SoNet ako “programátor platobných terminálov”. Keďže som fluktuant od kosti, neskôr som zmenil zamestnávateľa na firmu IBM. Začiatkom roku 2009 sme spolu s bratom založili Medovinárnu, v dnešnej dobe pracujem na rozširovaní podnikateľského portfólia o ďalšie piliere (www.alkonealko.cz, atď).

LARPom sa venujem od roku 2004, keď sme spolu s MISOOm a Mircom založili skupinu Brotherhood of Steel & Sorcery. Našou prvou zorganizovanou -aj účastnenou sa- akciou bol Tordhan 2004, odvtedy sme v larpovaní až po uši a nie a nie s tým seknúť.  Spolu s priateľmi zo skupiny sme priamo zorganizovali viac ako 25 akcií, na množstve ďalších sme sa nepriamo -vačšou, alebo menšou mierou- podieľali. Ako hráči sme navštívili mnoho končín našej rodnej hrudy, párkrát sme zablúdili aj na Moravu.

V minulosti som sa aktívne podieľal na rozvoji komunity ohľadom LARPov na Slovensku. Otvoril a viedol som prvý slovenský kalendár akcií (drevarne.annun.sk in memoriam), ktorý neskôr prešiel pod stránku SLADu (Spoločnosť LARPov a Drevární) a stal sa jej významnou súčasťou. Venoval som sa administrácii stránky SLADu, ako aj bývalého portálu na stránke larp.sk.

Mám rád české pivo, medovinu a kombináciu týchto dvoch vecí. Rozhodne neohrdnem pozvanie na pečené koleno, chipsy a dobrý LARP. :)

Odkazy:

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0 (from 0 votes)

Nastavenie webu:

Size

Colors