Peter “samurai” Sýkora

profile Vitajte v mojom profile.

Narodil som sa v Nových Zámkoch ako malý chlapec…

fast forward

…takže toľko k mojim prvým rokom života. Po týchto a rôznych iných peripetiách som sa naučil chodiť…

fast forward

… a tak som nakoniec nastúpil do prvého ročníka Základnej školy v Tvrdošovciach…

fast forward

…až dodnes. Hoci nábor na Pokeci väčšina larpistov považuje za neefektívnu stratu času, hrdo sa za výsledok takéhoto náboru považujem. Prvý kontakt s larpovou scénou som mal koncom októbra 2007, kedy mi mladá dáma menom Alcielle napísala RP a odvtedy som v tom. V marci 2008 som sa zúčastnil svojej prvej akcie a od tej doby počet mnou navštívených alebo zorganizovaných akcií prekročil 15.

Čo sa týka profesného života, posledné takmer štyri roky som bol príslušníkom Ozbrojených síl SR na pozícii odmínovač a neskôr vodič špeciálneho vozidla, od 1. júla 2009 som šťastný civil, po vystriedaní niekoľkých zamestnaní v Prahe a hľadaní práce vo Švédsku a Dánsku som znovu po rokoch zakotvil vo svojom rodnom meste a neviem sa dočkať, kedy ho opäť opustím.

Záľub mám ako koza bobkov, medzi najvýraznejšie patrí fascinácia všetkým, čo je spojené s Japonskom (strávil som tam tri nádherné týždne a určite sa tam ešte vrátim), som zanietený modelár a sci-fi maniak. Okrem toho vo voľnom čase sa venujem kresbe, najmä teda concept-artu, a jeho prevedeniu do 3D podoby.

V larpovom svete nemám vyhranený štýl, zameranie ani prevedenie larpu. V poslednej dobe, musím sa priznať, sa mi pomaly začína prejedať fantasy a akcie mnou spoluorganizované sa snažím tlačiť skôr do zážitkovej ako dramatickej polohy. Mojím snom je zorganizovanie STAR WARS larpu, dúfam, že sa mi to v najbližších rokoch podarí.

Toľko hádam stačí, ak chcete vedieť viac, nájdete ma na:

SLADe: http://www.slad.sk/index.php?hrac=827

FACEBOOKu: http://www.facebook.com/last.samurai

ICQ: 232927569

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: +1 (from 1 vote)
Peter “samurai” Sýkora, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Nastavenie webu:

Size

Colors