Matej “Zarpen” Flachbart

zarpenfotoLarpom sa venujem od jesene 2007, kedy som prijal svoje stredné meno Zarpen. Zúčastnil som sa viacerých akcií na Slovensku alebo v Českej republike. Ja osobne som našiel v larpoch možnosť spoznávať nových ľudí, stretávať tých, čo už poznám a venovať sa aktivitám, o ktorých iní len čítajú v knihách. Sú nimi napríklad šermovanie, výroba drevených, či šitých predmetov a kostýmov, lukostreľba. Vždy som sa cítil byť odlišný od iných.
Príchodom medzi larpistov som prišiel medzi tvory rovnakej krvnej skupiny. Mal som možnosť prežiť si to, čo sa píše v knihách, ako je Pán prsteňov či Zaklínač. Verte mi, stretnete úžasných ľudí.
Ako člen BOSSu by som chcel rozvinúť svoju kreativitu a naučiť sa organizovať akcie či už malého charakteru akými sú ťaženia, alebo masívne niekoľko dňové, akým je Tordhan.

O svojom osobnom živote môžem spomenúť narodenie v Žiline (1988). Vyštudoval som tam základnú školu a Gymnázium. Od roku 2007 študujem vysokú školu – Masarykovu univerzitu, v Brne tretím rokom a dúfam, že ju úspešne dokončím. Od júla 2009 som zamestnaný v IBM.

Medzi moje záľuby patria aktivity súvisejúce s pohybom – turistika, horolezectvo, šerm, beh, futbal, volejbal. Rôzne spoločenské hry, pinpong, ‘kutenie’ a mnoho iného. V poslednej dobe mi nezostáva veľa volného času, ale život je otázkou priorít…

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0 (from 0 votes)

Nastavenie webu:

Size

Colors