RoleDay – mini report od Evelin

Vložené 14 September 2016 @ 15:15, autor: System

Naša výprava vystúpila na železničnej stanici v Považskej Bystrici a vybrala sa hľadať gymnázium na Školskej 8. Po chvíli ho aj našla a nebolo to vďaka bielym značkám na chodníku – z nich sme si všimli len posledné dve. Vošli sme do školy. Boli sme síce na správnom mieste, ale v nesprávnom čase. Vraj sme prišli priskoro. Najprv nás nechceli pustiť, ale po desiatich minútach státia na chodníku sa nad nami orgovia zľutovali a pustili nás do telocvične, kde časť našej skupinky hneď začala hrať magic. Prerušení boli až príchodom organizátorov, ktorí nás (aj keď sme boli v neveľkom počte) chceli privítať.
Prvou časťou programu boli workshopy, ktoré sa hrali v triedach. Mala nasledovať obedňajšia prestávka, ktorú sme skoro v zápale hry odignorovali, ale keď nám došli témy na workshopy, nemali sme na výber.
Po polovici obedňajšej prestávky som objavila Pivnicu, čo je taká skvelá školská čajovňa v pivnici. Chvíľu som posedela pri takých týpkoch, ktorým mená som si nezapamätala a potom som sa vybrala sledovať Yoshiho, Veroniku a Whita, ktorý zase hrali magic.
Po obede sme sa zase stretli v telocvični. Mohli sme si vybrať z piatich (alebo šiestich?) hier. Nemusela som dlho rozmýšľať: chcela som skúsiť jeep formu. Hra sa volala „Cez mŕtvoly“ v réžii Androsa a Duliho. Ešte chvíľu som musela ukecávať koho prišlo, ale nakoniec sa našlo osem dobrovoľníkov vrátane mňa. V triede, kde sa neskôr hralo nám Andros vysvetlil, čo to ten jeep vlastne je. Rozdelili sme sa do dvoch tried po štyroch. Príprava hry nám trvala hodinu a samotné hranie tiež, aj keď ja si myslím, že sa musela stať nejaká časopriestorová chyba a že to bolo menej. Asi budem mať rada jeep a keď budem mať možnosť najbližšie si nejaký zahrať, asi si zahrám. Spolu s druhou skupinkou sme si sadli a trochu rozobrali hru.
Poslednou časťou programu bol metlobal. Opäť som skončila na poste triafačky a opäť to nebola žiadna sláva, ani ten jeden gól ako naposledy som nedala. No aspoň som si zabehala. Z troch zápasov som odohrala dva, ale už mi stačilo, namiesto tretieho som radšej šla do čajovne a dala si čajík.

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0 (from 0 votes)


No Comments Yet

You can be the first to comment!

Leave a comment

OpenID Login

Standard Login

Nastavenie webu:

Size

Colors