Spolupráca

Táto sekcia slúži pre tých, ktorí by radi priložili ruku k dielu a hľadajú vhodnú inšpiráciu.

ČLÁNKY, REPORTY, TVORBA

To, čo robí komunitu komunitou sú spoločne vytvorené zážitky, ako aj diela. Máme eminentný záujem poskytnúť priestor a podporu pre každú tvorivú dušu. Pokiaľ ste sa zúčastnili na niektorej našej akcii, neváhajte a podeľte sa so svojimi zážitkami. Vonkoncom nezáleží na tom, či to bude formou reportu z akcie, zbierky fotografií, apod. Systém stránky boss.larp.sk priamo umožňuje bez prekážok vkladať nové materiály!

Pre najlepších autorov na našom webe máme pripravený voľný vstup na naše akcie ako poďakovanie za pomoc!

POMOC PRI ORGANIZÁCII AKCIÍ

Máte príliš mnoho voľného času? Ľudia prehliadajú vaše unikátne nápady, neberú ohľad na vaše zlepšováky a predom odsudzujú vaše idey? Máte prebytok tvorivej energie?

Neváhajte a ozvite sa! Pre každého sa nájde dostatok práce, nedočkavo čakajúcej na tú správnu osobu, ktorá sa jej ujme. Oceníme rovnako pomoc pred, počas aj po akcii – vždy je čo dopilovať, pripravovať, či obehávať.

Ľudia z tejto sorty sú vždy na prvom mieste pri oslovovaní o členstvo v BOSSe.

POMOC PRI PROPAGÁCII

V prípade, že vlastníte webovú stránku zameranú na LARP, alebo príbuzné témy, neváhajte a dajte na nej o nás vedieť! Máte možnosť napísať o nás článok, prípadne vložiť niektorý z našich bannerov:

boss_banner

Ak máte konto na FaceBooku, neváhajte a články, ktoré považujete za zaujímavé zdieľajte jedným kliknutím do svojho profilu. Môžete sa tiež pridať do skupiny užívateľov “Brotherhood of Steel & Sorcery”, ktorú nájdete na adrese http://www.facebook.com/group.php?gid=176958874522.

FINANČNÁ PODPORA

Organizácia akcie stojí stovky hodín práce organizátorov, hráčov a iných nadšencov, ktorí túto svoju podporu poskytujú bez ohľadu na žiadne, alebo mizivé finančné ohodnotenie. Spravidla žiadne. Bohužiaľ, pri príprave LARPu sa vyskytujú aj položky, ktoré -bohužiaľ- zaplatené byť musia.

V prípade, že máte záujem podporiť fungovanie skupiny Brotherhood of Steel & Sorcery finančne, môžete vykonať prevod na účet 520700 – 4201679943 / 8360 (mBank). V poznámke k platbe nám, prosíme, objasnite, na aký účel majú byť dané prostriedky použité.

Ide o otvorený účet a preto, pokiaľ si to vyslovene nebudete priať opačne, bude každý príspevok zaznačený na webovej stránke s konkrétnym menom darcu, výškou príspevku v EUR, požadovaným účelom využitia a stavom využitia daných prostriedkov.

Predom ďakujeme za akúkoľvek pomoc a podporu pri organizácii LARPov. Veríme, že nám v nemalej miere pomôže pri tvorbe… pre vás.

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0 (from 0 votes)
Spolupráca, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Nastavenie webu:

Size

Colors