Hľadáme práve Teba!

Vložené 18 November 2009 @ 22:41, autor: (DArk)_OnDro#1

V poslednej dobe zaznamenáva komunita problém s tým, že jednotliví hráči si prestávajú zvykať na participáciu pri tvorbe akcií. Od časov, keď po každej jednej akcii ostal aspoň jeden report uplynulo už mnoho času a v súčasnosti sú organizátori radi, ak sa im na stole (e-maile) objaví čokoľvek.

Rozhodli sme sa použiť všetky prostriedky v boji proti tomuto stavu. Upravujeme metódy prijímania, uverejňovania a šírenia materiálov na čo najjednoduchšiu mieru – príkladom nechť je tento spúšťaný blog, od ktorého si sľubujeme jednoduchý a pre autora príjemný spôsob publikovania. Dvere sú otvorené pre všetkých, stačí sa len registrovať! Vítané sú akékoľvek materiály súvisiace s (nielen) našimi akciami – reportáže, pozvánky, hodnotenia, úvahy, ale aj fotogalérie!

Dúfame, že tento malý krôčik pomôže postupne zvrátiť súčasný stav – všetci držte palce. Ako malú motiváciu a odmenu ponúkame pre autorov najlepšie hodnotených článkov bezplatnú účasť na vybranej akcii Brotherhood of Steel & Sorcery s plným servisom :).

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: +1 (from 1 vote)
Hľadáme práve Teba!, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

No Comments Yet

You can be the first to comment!

Leave a comment

OpenID Login

Standard Login

Nastavenie webu:

Size

Colors